בניית אתרים

לפני שבכלל שנדבר על קידום אתרים ושאר הנושאים, האם יש לעסק שלכם אתר? אם לא, הגעתם למקום הנכון. הגיע הזמן להצטרף לשאר העסקים ולבנות אתר. אני מאמינה שהיום עסק שלא קיים באינטרנט פשוט לא קיים. 34% מהאתרים הקיימים היום בנוים במערכת וורדפרס. לדעתי זה אומר הכל- היא אמינה וקלה לתפעול.

קידום אתרים

האם אתה מקדם את האתר שלך נכון? ישנם שני סוגים של קידום אתרים, האחד הוא קידום אורגני (seo) הוא לוקח קצת זמן, אבל נחשב לאיכותי ויעיל לזמן הארוך. השני הוא קידום ממומן (ppc) הוא בעצם מודל שבו אפשר להשכיר שטחי פרסום באינטרנט לפרסום האתר שלך ברחבי האינטרנט והתשלום עבור כל כניסה לאתר.

כתיבה שיווקית

כל אחד יכול לכתוב תוכן לאתרים, אבל האם התוכן יהיה רלוונטי, מושך ומעניין? לא בטוח. בכתיבת תוכן נכון לאתר נדרשת מיומנות כדי להשאיר את הגולש לקרוא עוד פסקה ולהתחבר לתוכן. תוכן איכותי לאתר שלך ישפיע באופן ישיר על קידום האתר והוא הולך יד ביד עם קידום אתרים ובסופו של דבר גם ישאיר את הגולשים שלך באתר.

רשתות חברתיות

מי מאיתנו לא נמצא בלפחות רשת חברתית אחת? האם העסק שלכם גם שם? הרשתות החברתיות נמצאות כבר בכל מקום, ואם קידום נכון ברשתות חברתיות אתם יכולים להגיע ללקוחות חדשים ולתחזק קשרים עם לקוחות קיימים. קידום ברשתות חברתיות עלול לגזול זמן  רב שלפעמים לבעל העסק אין, ולכן אני כאן!