אם יש לך כבר אתר, והוא לא מקדם את העסק לשום מקום כנראה שיש בעיה בקידום האתר. יש שני סוגי קידום אתרים: אורגני (seo) וממומן (ppc).  בואו נדבר עליהם, ועל ההבדלים בין השתיים:

קידום אורגני - SEO

תוצאות אורגניות מתייחס לתוצאות החיפוש שהגיעו למקום שהגיעו בצורה "טבעית" כלומר, שלא שילמו על המיקום שלהם. כלומר, האתרים האלה הגיעו לתוצאות בעזרת קידום שנעשה לא בעזרת קמפיין פרסום, אלא בעזרת הפיכת האתר שלך לאתר איכותי, רציני שאפילו גוגל "אוהב" ולכן מדרג אותו גבוה.

קידום אתרים בגוגל
מזהים? הכלי המדהים הזה יכול לקחת את העסק שלכם למקומות שלא חשבתם!

עם איש קידום אתרים טוב, האתר שלך יכול לעבור תהליך אופטימיזציה ככה שגוגל יאהב אותו, ולבסוף ידרג אותו גבוה. קידום אורגני הוא השקעה לטווח הארוך. ולטווח הארוך, מומלץ להשקיע בו.

פרסום ממומן - PPC

פרסום ממומן, מתייחס לכל רש הפרסום באינטרנט. ממש כמו שלטי החוצות בעיר, הפרסומות בעיתון והשלטים שמפוזרים בנתיבי איילון – גם פה, באינטרנט יש שטחי פרסום "להשכרה" אם תקליד בגוגל מילת חיפוש כנראה שארבעת התוצאות הראשונות שתראה יהיו כאלה שאנשים שילמו לגוגל כדי להופיע שם. ההשקעה פה היא לטווח הקצר, כלומר – לא שלמת לא פורסמת.

גם פה, חשוב לעבוד בצמוד לאיש קידום אתרים שמבין בPPC על מנת לשלם לגוגל את המינימום האפשרי, תוך תהליך אופטימיזציה נכון כזה שיגדיל את אחוז החשיפות של המודעות שלך וההמרות. (המרות = כסף)

קידום אתרים בכפר סבא

אם העסק שלך נמצא באזור כפר סבא, הקרבה הפיזית בנינו, תוכל ליצור שפה משותפת בכל הנוגע לקהל המקומי של העסק שלך, לפרטים נוספים עבור תושבי כפר סבא