אני ילידת כפר סבא. אני יכולה להעיד על עצמי ששלושת האהובות הגדולות בחיים שלי הן : משפחה טיולים ואינטרנט במעמד זה, מן הראוי, שנדבר על האינטרנט בחיי.

מאז ומתמיד עולם האינטרנט סקרן אותי, עוד בימים בהם אבא היה משלם על דקות גלישה.

בתקופת בית הספר בניתי ועיצבתי אתרים ובלוגים לי ולחברותיי, וזה היה אחד התחביבים הגדולים שלי.

ואז הגיע הצבא, עברתי בהצלחה קורס אבנט כחול בחיל האוויר, או בשפה האזרחית- תקשורת נתונים ושירתי ביחידת "אופק" המובחרת והמקצועית. ככה בעצם למדתי איך המחשבים מתקשרים אחד עם השני, הרגשתי כאילו נחשפתי אל "מאחורי הקלעים" של האינטרנט.  העבודה בתפקיד הייתה מאוד אינטנסיבית ולימדה אותי מהי אחריות. 

כשהשתחררתי, ניצבה בפניי הדילמה בין להוציא תעודה מקצועית בתקשורת נתונים או ללכת לכיוון אחר. אם כל האהבה למחשבים, המסך השחור שדרכו מזינים פקודות לא כל כך קסם לי. מנגד, כל חיי ידעתי והאמנתי שתחום העבודה שלי יתקשר באופן ישיר למחשבים ועולם האינטרנט. ה"כיוון האחר" לא היה לי ברור כל כך, ובינתיים עשיתי קורס תפירה במכללת "פרופשנס".  סיימתי את הקורס בהצלחה ובאהבה לתחביב החדש שסיגלתי לעצמי. התפירה לימדה אותי דייקנות ויסודיות, היא פתחה בפניי עולם חדש לגמרי בו אני יוצרת משהו שהוא יחיד ומיוחד והוא רק שלי.

לקח לי שנתיים וחצי מיום שחרורי מהצבא כדי להבין שאותו תחביב ישן, הוא ממש "עבודה של גדולים". באמצעות פרסומות בפייסבוק (כמה אירוני) נגלה בפניי עולם השיווק הדיגטלי. ואז ממש כמו שמתאימים כפפה ליד, הבנתי שמצאתי את ייעודי המקצועי בחיים. התחלתי לחקור בדקדקנות את רזי המקצוע ומה הוא כולל בתוכו, הבנתי ביני לבין עצמי מה מושך אותי יותר ומה פחות . בסוף התהליך נרשמתי לקורס שיווק דיגיטלי במכללת "האקר יו רמת גן"אותו סיימתי בהצלחה. 

ליאת אוחנה - שיווק וקידום עסקים
נעים מאוד, ליאת.

היום, אני עוסקת בשיווק דיגיטלי בהנאה רבה עם רצון מתמיד ללמוד ולהתפתח עוד, יש לי אהבה עזה לכתיבה ואני מרגישה שהתחום הזה מכיל את האהבה הזו ונותן לה במה.

אם אתם רוצים שאקח חלק מהשיווק של העסק שלכם, אתם מוזמנים לפנות אליי בעמוד "contact" או במספר הטלפון 050-3020994 וביחד נצא למשימה שתביא באופן ישיר לעלייה ברווחי החברה שלך.